Fantasy role play
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Forumo sistemos

Go down 
AutoriusPranešimas
God
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2016-09-28

RašytiTemos pavadinimas: Forumo sistemos   Kv. 09 29, 2016 6:10 pm

1. Klasės
Šiame forume nėra pasirenkamos klasės, jūs galite būti maišytas ir turėti kelių klasių atributus.
Yra meistrai, pas kuriuos už kažkokią sumą aukso galima išmokti skillų. Kuriantis veikėją pasirenkama pradinė klasė ir vienas skillas.
 Keliant skillo lygį jis stiprėja ir kartais prie jo prisideda papildomi efektai, tačiau kiekvienas skillas turi maksimalų lygį. Keliant į antrą lygį galima pasirinkti arba išmokti skill, kurie buvo siulyti, bet neišmokti prieš tai, arba išmokti skill iš papildomų pasirinkimų. Kiekviena klasė turi maksimalų lygį, ir papildomas lygis leidžia išmokti skillus, kurių neišmokai prieš tai. Išmokus visus konkrečios klasės skillus ir juos pakeliant iki maksimalaus lygio gaunate Meistro titulą bei papildomą meistro skillą, kuris būna įpatingai stiprus. Bei būdami meistru gaunate įvairių privalumų, pavizdžiui tapus meistru kalviu galite atsidaryti savo krautuvę.

2. Gildijos


Šiame forume yra dvi gildijos, jos turi savo įstojimo mokėstį, bei atskirus bonusus. Kiekvienoje gildijoje yra užduočių lenta, kurioje yra skelbiama visos sudėtingesnės užduotys, su didesniais atlyginimais už paprastas užduotis kurios yra miesto centre esančioje užduočių lentoje. Kiekviena gildija turi savo deivę, kuri gali įvairiai padėti jos gildijos nariams.

3. Nuotykiai bei atradimai

Šis forumas yra nuotykių ieškojimo stiliaus, tad pradedant RP turėsite mažai temų, tačiau atradus naujas vietas, jos bus pridėtos prie jau esančių. Taip pat sužinojus kažkokią tai informaciją, ji bus įrašyta į atitinkamą temą. Tad ieškokite bei bandykite išsiaiškinti viską, ko jums reikia, kad pasiektumėte savo tikslą.

4. Kauliukai
Šio forumo kovos yra paremtos kauliukų sistema. Iškritusių kauliukų skaičius simbolizuoja žalą kurią padaro veikėjas be papildomų stats. Daugumai įgudžių atlikti taip pat naudojami kauliukai. +Dice duoda papildomą kauliuko metimą. Veikėjai pradeda su vienu kauliuku. Įgudžio panaudojimas atima vieną kauliuką iš to posto, tai reiškia jog jeigu turi vieną kauliuką, tai gali arba naudoti vieną įgudį, arba pulti vieną kartą, tame poste.


5. SavybėsŠiame forume savybės yra Jėga (+DMG, kuris didina žalą) Gynyba (+DEF, sumažina priešininko daromą žalą) Gyvybės (+HP, kuo daugiau gyvybių turi, tuo ilgiau gali išgyventi kovoje), Ištvermė (+MP, kuo daugiau turi manos taškų, tuo daugiau įgudžių gali panaudoti)


6.Pradžia


Susikūrus veikėją, jums duodamas pradinis ginklas bei 10 sidabrinių. Norint užsidirbti daugiau sidabrinių, bei auksinių turite vykdyti užduotis, kurias galite rasti užduočių lentoje. 100 sidabrinių yra 1 auksinis, už auksinius bei sidabrinius galima pirkti įvairius ginklus, šarvus, stebuklinguosius gėrimus, įvairias kitas prekes, arba sumokėti meistrui, jog jus pamokytų įvairių įgudžių.


Paskutinį kartą redagavo God, Antr. 10 18, 2016 8:57 pm. Redaguota 7 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://goldandglory.forumlt.com
God
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2016-09-28

RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumo sistemos   Pir. 10 10, 2016 8:40 pm

Nuotrauka:  
Veikėjo vardas: Šaukštė Šakutytė
 Veikėjo charakteris: Mėgsta valgyti.
 Išskirtiniai bruožai: Visada turi šauktą ir šakutę su savimi. 
 Papildoma informacija: Jos moto ,,Aš mėgstu valgyti'' , mėgstamos  frazės ,,Neškit maistą'' ,,Noriu valgyti'' . 
Pradinis ginklas: Šauktas ir  šakutė 
Pradinė savybė: Gynyba [Nes kai daug valgai, užauga apsauginis sluoksnis]
Klasė: Riteris
Pradinis įgūdis: Guard Up
Atgal į viršų Go down
http://goldandglory.forumlt.com
 
Forumo sistemos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Gold and Glory RP Forumas :: Pradžia :: Informacija-
Pereiti į: